
A munkavállalók és vállalatok alkalmazkodóképességének és termelékenységének javítása a munkaerő fejlesztésén keresztül
Kedvezményezett neve: MEVID Mecsekvidéki Vendéglátó Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Projekt azonosítószáma: GINOP Plusz-3.2.1-21
Projekt címe: A munkavállalók és vállalatok alkalmazkodóképességének és termelékenységének javítása a munkaerő fejlesztésén keresztül
Támogató: Nemzetgazdasági Minisztérium
Szerződött támogatás összege: 2 516 960.- Ft
Támogatás intenzitása: 60%
Képzések elnevezése: Soft skill képzés (Vezető fejlesztés) és IKT technológiákra irányuló képzés (Vállalati Excel középhaladó)
Képzések célja: A gazdaságfejlesztési és innovációs operatív program plusz keretein belül megvalósuló képzések célja, hogy a résztvevők olyan ismereteket szerezzenek, amelyekre építve a mindennapi munkájukban jobb együttműködés, hatékonyabb kommunikáció alakuljon ki, elősegítve ezzel a vállalati célok hatékony elérését és a termelékenység növelését
A képzések tervezett befejezési dátuma: 2026.01.31.
Képzések részletes bemutatása
1.Soft skill képzés
-
Vezetői alapok képzés célja, hogy a kommunikáció alapjaiba való bevezetéssel a hatékony kommunikáció együttműködést gátló tényezőinek megértésével a résztvevők képessé váljanak emberi kapcsolataikban a sikeres együttműködésre.
-
Ön- és társismeret képzés célja a résztvevők ön- és társismeretének fejlesztése annak érdekében, hogy a különböző viselkedési típusok megismerése által képessé váljanak az embertársaikkal való hatékony együttműködésre.
-
Vezetői kommunikáció képzés célja a résztvevők kommunikációs eszköztárának és ismereteinek bővítése beosztott munkatársaik hatékonyabb munkavégzésének, vezetett csapatuk optimális teljesítményének elérése érdekében.
-
Asszertív kommunikáció képzés célja olyan gyakorlati eszköztár és készségszintű használatának elsajátítása, amely biztosítja a partneri, erőszakmentes, kölcsönösen előnyös együttműködést az emberi kapcsolatokban.
-
Stresszkezelés képzés célja a résztvevők stresszkezelési ismeretének bővítése, valamint a pszichikai ellenálló képességük javítása, kiegyensúlyozottabb munkavégzésü és a hatékonyabb teljesítményük érdekében.
2. Excel képzés célja, hogy a résztvevők magasabb szintű tudást és készségeket szerezzenek az Excel használatában, ami elősegítheti a szakmai fejlődést és ezáltal a szervezet versenyképességet.